Postup výměny zboží

Postup výměny zboží do 14 dní od převzetí

V případě, že nejste z jakéhokoli důvodu spokojeni se zakoupeným zbožím, můžete si ho bezstarostně vyměnit.

Výměna zaslání zboží na adresu skladu.

Zboží na výměnu dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy k nám.

Zboží musí být vráceno v originálním obalu. Zboží vrátíte nepoužité, nepoškozené, včetně případného příslušenství, schopné dalšího prodeje. Spolu se zbožím je třeba doložit kupní doklad ke zboží. Vyměnit zboží můžete vždy v celkové ceně za výrobek stejné nebo vyšší hodnoty než kupní cena původního výrobku. V případě vyšší ceny výrobku uhradíte rozdíl v ceně.

Při první výměně zboží neúčtujeme žádné poplatky za balné a poštovné spojené s výměnou. Výměnu zboží zasláním můžete realizovat pouze na adresu našeho skladu.

Zboží nám můžete poslat dvěma způsoby a to:

1. způsob odeslať Českou poštou na adresu: Tibor Matušovský - MT Shop, Malcov 306, 08606 Malcov, Slovenská republika, dražší varianta jak přes parcel shop PPL.

2. Odeslat přes parcelshop PPL, platí odesílatel, levnější varianta než přes Českou poštu.

Je potřeba si vytisknout štítek, štítek si vytvořite na tomto odkazu: https://www.ppl.cz/balikprotebe/ kde zadáte Vnitrostátní přeprava, Varianta produktu: (podle rozměru balíku).

Odesílatel/Adresa svozu: zákazník (vaše údaje )

Příjemce zásilky: DOKONALAMODA Tibor Matušovský - MT Shop, Adresa: Tečovská 1292, Zlín 4, 76302 Zlín, email: info@dokonalamoda.cz, telefonní číslo: +420 608 741 439

POZOR: nepoužíváte tlačítko: Vybrat PPL Parcelshop, toto tlačítko slouží jen ke zjištění kde je nejbližší Parcelshop kde třeba odnést balík se štítkem, to znamená že adresu Parcelshopu nezadáváte ani do Příjemce ani do Odesílatele. Vybrat nejbližší Parcelshop kde odnést zásilku je i na tomto odkazu: https://www.pplbalik.cz/Main3.aspx?cls=KTMMap

POZOR: platba: bankovní kartou

Neposílat na dobírku !!!

3. způsob: odeslání zásilky k nám  přes přepravní společnost: zaslat.cz, levnější varianta než přes Českou poštu.

Adresa: Tibor Matušovský - MT Shop, Ťačevská 3998, 08501 Bardejov, Slovenská republika, email: info@dokonalamoda.cz, telefonní číslo: +421915329538

POZOR třeba zašktrtnúť ve 3. kroku: Odesílatel je zároveň plátcem přepravy. Pokud zaškrtnete: Příjemce je zároveň plátcem přepravy balík nebude z naší strany odebrán!!!

Neposílat na dobírku !!!

Do balíčku vložte fakturu (udělejte si kopii) i formulář který naleznete níže.

Formulář na výměnu zboží ZDE.