Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace close

Reklamační řád

Reklamační formulář na stáhnutí ZDE.

Kupujicímu doporučujeme před převzetím a zaplacením zásilky z pošty, na místě zkontrolovat jestli zásilka není poškozená. V případě rozsáhlého poškození (roztrhnutý obal, deformace a jiné rozsáhlé poškození) doporučujeme zásilku nepřebrat.

V případě reklamace zašle kupující reklamované zboží na adresu sídla spoločnosti. Balík musí být řádně zabalený a má obsahovat: reklamované zboží včetně příslušenství, kopii faktury, popis vady a kontaktní údaje kupujícího - zpáteční adresa, tel. číslo, e-mail. Zboží zasílejte buď formou balíku, a nebo doporučeně jako list. Při zaslání zboží dobírkou nebude tato zásilka přijatá. Reklamovaný zboží musí být dodaný čistý a mechanicky nepoškozený.

Náklady na přepravu reklamovaného zboží směrem od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující. Poštovní a jiné poplatky nevracíme.

Zpáteční přepravu po vyřešení oprávněné reklamaci hradí prodávající.

V případě, že dojde k vadě výrobku v záruční době, má zákazník právo na odstránění vzniknuté vady. V případě, že vada zboží je neodstranitelná, nahradí dodavatel zákazníkovi poškozrný výrobek novým, a nebo po dohodě - výrobkem jiného typu, přičem dojde k doplacení, a nebo vrácení cenového rozdílu.

Záruka se nevztahuje na poškození vzniknuté:

- přirozeným a nebo nadměrným mechanickým opotřebením

- znečistěním zboží a nebo jeho částí v důsledku zanedbání údržby

- používáním zboží v podmínkách, které nezodpovídají svojí teplotou, prašností, vlhkostí, chemickými a mechanickými vlivy prostředí, ve kterém se zboží běžně používá

- venkovními vlivy, např. pádem a nebo nárazem, vniknutím vody do elektrických částí

- zásahem do zboží neoprávněnou osobou (neodborné opravy a nebo úpravy)

- přepětím, např. při úderu blesku

- při používaní zboží v rozporu s návodem na obsluhu

- mechanickým poškozením- roztrhnutý, přeřezaný, tepelně poškozené zboží, zboží poškozené neopatrným neúměrným fyzickým zacházením, záměrným poškrábáním vrstev zboží apod.

Záruka se též nevzťahuje na škody vzniknuté v důsledku živelný události, živelný katastrofy, násilného poškození, povětrnostních podmínek, a nebo používáním v extrémních a neobvyklých podmínkách.

Zboží nám můžete poslat dvěma způsoby a to:

1. způsob: Českou Poštou na adresu: Tibor Matušovský - MT Shop, Malcov 306, 08606 Malcov, Slovenská republika, dražší varianta jak přes parcel shop PPL.

2. způsob: Odeslat cez parcelshop PPL na adresu: DOKONALAMODA Tibor Matušovský - MT Shop, Tecovská 1292, Zlín 4, 76302 Zlín, email: info@dokonalamoda.cz, telefonní číslo: + 420 608 741 439

Je potřeba si vytisknout štítek, štítek si vytvořite na tomto odkazu: https://www.ppl.cz/balikprotebe/ kde zadáte Vnitrostátní přeprava, Varianta produktu: (podle rozměru balíku), Zvolte Způsob Předání zásilky: Zásilku prodat na PPL Parcelshop, levnější varianta než přes českou poštu.
POZOR: platba: bankovní kartou

Adresu na nejbližší parcelshop k vaší adrese naleznete,  ZDE: https://www.pplbalik.cz/Main3.aspx?cls=KTMMap

Do balíčku vložte fakturu (udělejte si kopii)